HAKKIMIZDA

 

Döner günümüzde global bir Fast-Food ürünü olarak gelişimini devam ettiriyor. Hem Fast-Food olarak ekmek arasında salata ve sos ile birleşen mükemmel lezzeti ile günümüz dünyasında fazla zaman kaybetmeden ekmek arasında tüketilmesi, hem de masa başında tabakta yanında çeşitli zengin garnitürler ile bol zaman eşliğinde güzel bir yemek zevki sunma özelliğine sahip olan döner gönülleri fethetmeye devam ediyor.

Vizyonu yenilikçi yaklaşımlarla Hazır Döneri bir dünya markası yapmak olan Hatipoğlu Et Hazır Döneri, yenilikçi ürünleri ve yaklaşımlarıyla ülkemizin tamamını dönerle tanıştırma hedefine her geçen gün daha da yaklaşmaktadır. Hedefimiz hizmet noktalarımızı her geçen gün arttırarak, tüm misafirlerimize Hatipoğlu Et Dönerin eşsiz Lezzetini tattırmaktır.

Üretim ve kalite bilinci ile üretilen döner başarı grafiğini devam ettirecektir. Bunun bilincinde olan Hatipoğlu Et Hazır Döner 2000’de kurulduğu günden bugüne, kalite, hijyen ve lezzeti birinci önceliği olarak benimseyip gerek üretim teknolojisine yaptığı yatırımlar gerekse de sürekli kendini yenileyen ve her zaman yeniliklerin peşinde koşarak sürekli sektörün en dinamik ve önde gelen üreticilerin arasında yer almaya devam edecektir.